T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / BANDIRMA - Bandırma Anadolu Lisesi

#BAL Öğrencilerinin ve Akademik Kadrosunun Gerçekleştirdiği Yerel ve Ulusal Başarılar İçin Düzenlenen Törende Sertifikalar ve Ödüller Sahiplerine Takdim Edildi

Okulumuz Bandırma Anadolu Lisesi' nin Yerel ve Ulusal Ölçekte Çeşitli Alanlarda Gerçekleştirdiği Başarılı Çalışmalar 23.02.2024 Cuma Günü Gerçekleştirilen Toplu Ödül Töreninde Basın ve Kamuoyuyla Paylaşıldı. Açılış Konuşmasını Okul Müdürümüz Sn.Kürşat DOĞAN' ın Yaptığı Törenimiz Başarılı Çalışmalara İmza Atan BAL Öğrencileri ve Akademik Kadrosuna TC Ticaret Bakanlığı, Balıkesir Valiliği, Bandırma Kaymakamlığı, Bandırma İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Bandırma Anadolu Lisesi Müdürlüğü Tarafından Düzenlenen Başarı Sertifikaların Takdim Edilmesiyle Alkışlar Eşliğinde Tamamlandı.

Öğrencilerimizi Yetiştiren, Onlara Rehberlik Eden Tüm Öğretmenlerimizi ve Dereceye Giren Öğrencilerimizi Tebrik Eder, Başarılarının Devamını Dileriz. 

"BAL' lı olmak ayrıcalıktır"..

Dilimizin Zenginlikleri Yarışması – İl 1.si ; Sare SARIALTIN 11E

İstiklal Marşı’ nı Güzel Okuma Yarışması – İlçe 2.si ; Nisanur ÇAKIR 11B

Çevre İçin El Ele Dijital Tasarımlar Yarışması – İlçe 1.si ; Damla Derin SEVİN 10D

TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finalisti [Edebiyat] – Sare SARIALTIN 11E

 TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finalisti [Edebiyat] – İrem Zeynep TORUNLER 11E

TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finalisti [Edebiyat] – Zeki Kaan GÜRGÜR 11E

TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finalisti [Biyoloji] – Ela DEMİRKIRAN 11C

TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finalisti [Biyoloji] – Dinur ULAŞ 11C

TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finalisti [Biyoloji] – Emirhan AYDOĞAN 11B

TÜBİTAK 2204A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Finalisti Koordinatör Öğretmenlerimiz – Arzu ÜLKERHacer KARASAKALSevgi DOĞANEsra İNCE

TYT Deneme Sınavı – 120 Soruda 110 Net Başarısı – Serra CEYLAN 12C

Bilinçli Tüketim Karikatür Yarışması Katılımı – Dinur ULAŞ 11C

Bilinçli Tüketim Karikatür Yarışması Katılımı – Mühibe Zeynep KALAÇ 11D

Bilinçli Tüketim Karikatür Yarışması Katılımı – Nisa Elif DEMİRCAN 11E

Bilinçli Tüketim Karikatür Yarışması Katılımı – Kevser Sultan KAYA 11C

EMUEN Toplantısı İngilizce Sunum Katılımı – Asu Ela IŞIKLI 11D

EMUEN Toplantısı İngilizce Sunum Katılımı – Elif YAĞCI 11D

29 Ekim Cumhuriyetimizin 100. Yıl Etkinlikleri Katılımı – Cerensu CESUR Tuana KILINÇ Melis ASLAN Ecrin SEZER Nehir KAYA Nisanur CANDAN Nilsu KARADAĞ Onur SAYAN Ecrin YALÇIN Alikan ÖZMUTAF Nihat KAYA Duru KUZU Zeki Kaan GÜRGÜR Umut Ahmet KARKIN Ertuğrul Ege MERSİN Tolunay ÜNER Yiğit YAŞAR Enes ÇOLAK Emir Berat DAĞ Mustafa ORHANLI Hamdi Burak GÜNAY Arda SAĞLIK Elif Yağmur AKDEMİR Sudem DAĞDELEN Ece UZ Sare SARIALTIN Tunç BAŞ Elif Ezel ROKOVET Zeynep ÇALIK

25-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-202425-02-2024

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 25.02.2024 - Güncelleme: 25.02.2024 02:46 - Görüntülenme: 417
  Beğen | 15  kişi beğendi