T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / BANDIRMA - Bandırma Anadolu Lisesi

2017 - 2018 Öğretmen - Veli Görüşme Saatleri

ADI SOYADI BRANŞI PAZARTESİ SALI ÇARŞAMBA PERŞEMBE  CUMA
BANU GÜRAY Türk Dili ve Edebiyatı   10:25 - 11:55
14:25 - 15:55
     
BERNA DOĞAN Tarih         08:40 - 11:05
12:45 - 13:25
BİROL DENKÇİ Fizik     09:35 - 11:55
12:45 - 15:05
   
BURCU GÜNEŞ Kimya/Kimya Teknolojisi   08:40 - 11:55      
BÜLENT GÜLTEKİN Tarih     08:40 - 10:15
11:15 - 11:55
12:45 - 13:25
14:25 - 15:05
   
DERYA ÖZMEN Almanca   09:35 -11:55
12:45 - 15:55
     
EMİNE MUTLU ÖZER Almanca         08:40 - 11:55
14:25 - 15:05
ESRA İNCE Matematik 08:40 - 10:15
13:35 - 15:55
       
FATMA TUTKU KÖKSALAN Müzik         08:40 - 11:55
FİLİZ AKKAYA Coğrafya 09:35 - 11:55
12:45 - 13:25
       
FİLİZ ARABACI Matematik     08:40 - 11:55
13:35 - 15:05
   
GÜLSÜM AYDIN İngilizce 08:40 - 10:15
11:15 - 11:55
12:45 - 14:15
       
HALİME KUNT Felsefe       08:40 - 11:05
12:45 - 15:05
 
HİLAL ÖZATEŞ Fizik       09:35 - 11:55
12:45 - 15:05
 
KAZİM ÇİÇEK Matematik       08:40 - 09:20
11:15 - 11:55
12:45 - 15:05
 
KEVSER DİNÇER ÖZKURT Türk Dili ve Edebiyatı       12:45 - 15:55  
LEYLA BULUT Kimya/Kimya Teknolojisi     08:40 - 10:15
12:45 - 14:15
   
MEHMET KUNDUZ İngilizce       08:40 - 11:55  
METE ERGÜN Matematik         08:40 - 10:15
12:45 - 14:15
MİNE KAÇAR Matematik       08:40 - 11:05
12:45 - 13:25
14:25 - 15:55
 
MUSTAFA KUŞDERCİ Türk Dili ve Edebiyatı   10:25 - 11:55
12:45 - 14:15
     
MUSTAFA TURGUT Din Kült. ve Ahl.Bil. 08:40 - 09:20
12:45 - 14:15
       
NİLGÜL DİLEK İngilizce 09:35 - 10:15
12:45 - 15:05
       
NURAY KAHYA ÇELİKTEN Türk Dili ve Edebiyatı   08:40 - 11:55
14:25 - 15:55
     
NURİYE BELLEYİCİ Biyoloji     08:40 - 11:55
12:45 - 13:25
   
ÖZGÜR ŞANLI Fizik 08:40 - 11:05
12:45 - 13:25
14:25 - 15:55
       
REMZİ ÖZKARA Görsel Sanatlar         08:40 - 11:55
SEVDA SARGIN İngilizce         09:35 - 11:55
12:45 - 15:05
TİJEN DURUKAN Matematik     10:15 - 11:55
14:25 - 15:55
   
VEDAT DEMİRCİ Beden Eğitimi 11:15 - 12:45        
VİJDAN ÖZ Türk Dili ve Edebiyatı   08:40 - 11:55      
YASEMİN DERMENCİ Biyoloji       10:25 - 11:05
12:45 - 15:55
 
YEŞİM PALA GEDİK Beden Eğitimi         08:40 - 10:15
11:15 - 11:55
ZAFER ÖZCAN Coğrafya   08:40 - 11:55
13:35 - 14:15
     
ZAFER SERMİN YILDIZ Matematik 10:25 - 14:15
15:15 - 15:55
       
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 07.11.2017 - Güncelleme: 09.11.2017 14:17 - Görüntülenme: 4796
  Beğen | 0  kişi beğendi