T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / BANDIRMA - Bandırma Anadolu Lisesi

2016 / 2017 MEZUNLARIMIZ

Ad Soyad Program Adı Üniversite Adı
ALPEREN DALGIÇ Makine Mühendisliği (İÖ) MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
FATİH DENGEŞİK Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
İREM AKBAŞ Kimya Mühendisliği (İngilizce) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
ABDULLAH AKBAŞ Mimarlık NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)
ZEYNEP YİĞİT Gıda Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
MUSTAFA DOĞAN ÜNLÜ Matematik (İÖ) EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
HAVVA NUR ARSLAN Sosyoloji İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
ÇİSEM TARAKÇI Biyoloji İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
AYŞE KUKUDAS Matematik SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA ÖMER TUTAŞER İngilizce Öğretmenliği BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
ŞİRVAN IŞIKTAŞ Türk Dili ve Edebiyatı MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
ÖZGÜN MÜMİN ŞENGÖZ Makine Mühendisliği (İÖ) MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
MEHMET TURHAN Makine Mühendisliği BİLECİK ŞEYH EDEBALİ ÜNİVERSİTESİ
DORUK AKSOY Metalurji ve Malzeme Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
SERENAY KİREMİTÇİOĞLU Fizyoterapi ve Rehabilitasyon İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
FURKAN BAŞKAYA İnşaat Mühendisliği (Tam Burslu) İSTANBUL GEDİK ÜNİVERSİTESİ
CİHAT KARANFİL Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce) DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
SARENUR ÖZEN Hemşirelik ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)
EBRAR ŞEVVAL KIRAÇBEDEL Hemşirelik GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
OSMAN TÜRKMEN Makine Mühendisliği (İÖ) KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
GİZEM ÇELİKKOL İlköğretim Matematik Öğretmenliği TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)
OĞUZCAN KOÇ Mekatronik Mühendisliği PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)
ZEHRA AYAN Hemşirelik MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
İREM BOZKUŞ Maliye ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
ZEYNEP SAMUR Ebelik EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
ERAY UZGÖREN Matematik Öğretmenliği BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
YAĞIZ İPEK İşletme (İÖ) MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
ERTAÇ VURAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ) SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
MERT BALIKÇI İnşaat Mühendisliği NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)
EMREHAN EGEN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
AYPERİ AKSOY Makine Mühendisliği SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
RAMAZAN TOP Makine Mühendisliği TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)
ÖZGÜL KAYMAK Fizyoterapi ve Rehabilitasyon MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
DOĞUKAN TAŞ Makine Mühendisliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
SEZA BORA KURBAN İngilizce Öğretmenliği (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
BUSE ÜNLÜ Hemşirelik İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
ONUR KUNDUZ İnşaat Mühendisliği (İÖ) KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
RASİM CAN TOZMAZ İnşaat Mühendisliği KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
MEHMET ZEYBEK Gıda Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
BERKE CAN KAYGUSUZ Endüstri Mühendisliği NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)
ECEM KOÇAK Havacılık Yönetimi (Tam Burslu) İSTANBUL GELİŞİM ÜNİVERSİTESİ
EDA ÖZBEK İşletme MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
SİMGE HASTAN Bankacılık ve Finans MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
AHMET ALPEREN YONGALI Hukuk Fakültesi (%50 Burslu) OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
MERT SÖNMEZ İşletme (İngilizce) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
HASAN YAĞIZ GÖKKURT Psikoloji EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
GÜLDEN SERT Gıda Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
BÜŞRA BİLGİN Hemşirelik ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
EZGİ TAŞKESEN Hukuk Fakültesi (Ücretli) ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
IŞINSU METİNER Fransız Dili ve Edebiyatı (Fransızca) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
YELİZ EMRE Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
ABDULLAH BERKAN İnşaat Mühendisliği ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)
ŞAFAK ÖZKER Gıda Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
GİZEM PARIM Biyomühendislik (İngilizce) MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
ERDİ YILMAZ İnşaat Mühendisliği (İÖ) UŞAK ÜNİVERSİTESİ
CANER AÇAR Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
CEREN TURFAN Hukuk Fakültesi (Tam Burslu) OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
EMİNE CANSU KIRAN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)
NAZLI YÖYLER Biyomühendislik (İngilizce) MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
NİSA TUĞBA YILMAZ Çocuk Gelişimi ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)
HASAN EMRE GÜRER Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ) CUMHURİYET ÜNİVERSİTESİ (SİVAS)
İLKE ÖZUYGUN İktisat DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
UMUTCAN ÖZER Makine Mühendisliği (İÖ) SAKARYA ÜNİVERSİTESİ 
SALİHA YILDIZ Mimarlık BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
MİNE DUYMAZ Hemşirelik DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
HÜSEYİN ÇAĞRI İNCE İlköğretim Matematik Öğretmenliği GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
BERİL SÜPÜRGEN Uluslararası İlişkiler ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
SADİCAN TOZLU Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği (İngilizce) (%75 Burslu) PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
ECEM NUR SALI Hemşirelik ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
ŞULE UYDAŞ Hemşirelik ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
EDA SOYSAL Hukuk Fakültesi (%50 Burslu) KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
YUSUF YÜKSEL Metalurji ve Malzeme Mühendisliği SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
YAĞIZ VEDAT KOÇ Gıda Mühendisliği (İngilizce) İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
BERKAY BULUT Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık MANİSA CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ
ŞUĞRA KOCAAĞA Mimarlık MEHMET AKİF ERSOY ÜNİVERSİTESİ (BURDUR)
BETÜL SİDAT İlköğretim Matematik Öğretmenliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
İNANÇ GÜN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
BURAK YAVAŞ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İÖ) UŞAK ÜNİVERSİTESİ
ALİHAN CENGİZ Hukuk Fakültesi (Ücretli) OKAN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
GİZEM AY Biyoloji MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
OSMAN KEÇECİ Elektrik-Elektronik Mühendisliği DÜZCE ÜNİVERSİTESİ
GÖZDE AKGÜN Moleküler Biyoloji ve Genetik MUĞLA SITKI KOÇMAN ÜNİVERSİTESİ
NİDA ŞENTÜRK Kimya Mühendisliği (İngilizce) GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
KADER VURAL Kimya Öğretmenliği ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
KAAN TUKSAL İnşaat Mühendisliği (%50 Burslu) IŞIK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
MERTCAN BULUT İnşaat Mühendisliği İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
MELEK KAŞMER Gıda Mühendisliği HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
UMUT BULUT Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ORDU ÜNİVERSİTESİ
ENGİN ÜLKER Elektrik-Elektronik Mühendisliği GAZİ ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
SENA ATCI Hemşirelik İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ 
TUĞÇE ENGİN Okul Öncesi Öğretmenliği ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
SUDE NAZ DEMİRALAY İşletme (İÖ) MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
MERT EMÜL Harita Mühendisliği (İngilizce) İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
UĞUR MAMUR Kimya ve Süreç Mühendisliği YALOVA ÜNİVERSİTESİ
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 07.11.2017 - Güncelleme: 07.11.2017 23:23 - Görüntülenme: 857
  Beğen | 0  kişi beğendi