T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / BANDIRMA - Bandırma Anadolu Lisesi

2014 - 2015 MEZUNLARIMIZ

Ad Soyad Program Adı Üniversite Adı
İREM GÜNDOĞAN Sağlık Yönetimi TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)
UĞURSAY SAYGIN İşletme Enformatiği (Almanca) MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
CİHAT AŞÇI İnşaat Mühendisliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
YUSUF YILMAZ Sosyoloji İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
MEHMET ZEKİ MENTEŞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
MELİKE ÖZTÜRK Psikoloji (Tam Burslu) İSTANBUL AREL ÜNİVERSİTESİ 
MERVE ÇETİN Sosyal Bilgiler Öğretmenliği ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
BEYZA ÜLKER Tekstil Mühendisliği MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
NAZAN ERDOĞAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) YILDIRIM BEYAZIT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
ZEYNEP TÜRKER Şehir ve Bölge Planlama YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
OĞUZ MERT GÖNÜLDAŞ Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (%25 Burslu) İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
DAMLA AKARSU Uluslararası İlişkiler EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
MERVE ÜLKER Kimya Mühendisliği (İngilizce) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
FURKAN OLCAY İktisat MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
ALİ DURMAZ Makine Mühendisliği (İÖ) KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
NİHAT CİHAN YÜRÜKOĞULLARI Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
SİNEM DEMİRKAYA Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İÖ) ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
FURKAN ZEYBEK Elektrik-Elektronik Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
GAMZE ÖZDEMİR Psikoloji EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
ENES ALTINEL İlköğretim Matematik Öğretmenliği DUMLUPINAR ÜNİVERSİTESİ (KÜTAHYA)
AYŞE SÜRÜCÜ Psikoloji (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
UTKU CEM GÜVEN Uluslararası İlişkiler (İÖ) AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)
SERCAN BOYAR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
ŞEVVAL SAKAOĞLU Uluslararası İlişkiler EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
BİLGECAN ÖZBAKAN Mekatronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu) MEVLANA ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
ECMEL OĞUZ YAŞAR Kimya Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
TUĞÇENAZ ELCİL Psikoloji (İngilizce) (%50 Burslu) YAŞAR ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
HALE KÜÇÜKMERİÇ Çevre Mühendisliği İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
CEREN KANERAL Şehir ve Bölge Planlama İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
SENA DURSUN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)
SÜMEYRA KURUŞAR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)
EBRU FİDAN İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı (İngilizce) (%50 Burslu) BURSA ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
EGEMEN ÖZDERE Metalurji ve Malzeme Mühendisliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
OĞUZHAN TEKİN Bilgisayar Mühendisliği (İÖ) İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (HATAY)
ŞEYDA EVSEN Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
DAMLA YILDIZ Pilotaj (İngilizce) (Ücretli) TÜRK HAVA KURUMU ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
BURCU ATA Bilgisayar Mühendisliği (%75 Burslu) ÜSKÜDAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
BARIŞ BAHÇIVAN Hukuk Fakültesi (İÖ) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
VAHİDE UZUNAPTULLAHIN Hemşirelik İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
MUHAMMED FETHULLAH İNCİ Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu) GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
ELİF DEMİRTAŞ İlahiyat ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
TUĞBA ÖZÇETİN Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (Ücretli) ACIBADEM ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
YAĞIZ ÖZGEN Gıda Mühendisliği (İÖ) CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)
ELİF GÜNDOĞDU Endüstri Mühendisliği (İngilizce) HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
METEHAN YURTSEVER Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
İREM EFE Sınıf Öğretmenliği UŞAK ÜNİVERSİTESİ
DİNUR BEYGİRET İşletme DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
SİNEM YALCİ Sağlık Yönetimi TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)
CEREN SAYAR Endüstri Ürünleri Tasarımı (Tam Burslu) İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
SEVCAN ARSLAN Hukuk Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ
FATMANUR ARI Elektrik-Elektronik Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
MİNEL TORĞUTALP İç Mimarlık KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
ELİF AYKUT Kimya Mühendisliği ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)
SEDANUR SEYMAN Şehir ve Bölge Planlama (İngilizce) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
FEYZA SELEK Gıda Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
ALARA KURTDEMİR Matematik (İngilizce) (Tam Burslu) İHSAN DOĞRAMACI BİLKENT ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)  
ŞAMİL BAYRAM Hukuk Fakültesi DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
AYŞENUR BALATLI Tıp Fakültesi AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)
YUNUS EMRE ÖZGÜVEN Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (Tam Burslu) ZİRVE ÜNİVERSİTESİ (GAZİANTEP)
ONUR GÖÇMEN Makine Mühendisliği PAMUKKALE ÜNİVERSİTESİ (DENİZLİ)
HÜMEYRA YILMAZ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık NECMETTİN ERBAKAN ÜNİVERSİTESİ (KONYA)
MÜGE BAŞPINAR Şehir ve Bölge Planlama (İngilizce) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
AYŞENUR SERT Hemşirelik İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
EBRAR BÜŞRA ULUER İnşaat Mühendisliği (İÖ) DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
MÜMİN YİĞİT KAPLAN Makine Mühendisliği (İÖ) CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)
SENA ÖNAL Fizyoterapi ve Rehabilitasyon (İÖ) CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)
İREM CİCA İşletme (İngilizce) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
ENES BAŞARAN Yazılım Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu) BAHÇEŞEHİR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
AYŞE ÖZGE ALKAN Biyomedikal Mühendisliği NAMIK KEMAL ÜNİVERSİTESİ (TEKİRDAĞ)
KAAN DAĞARA Fransız Dili ve Edebiyatı HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
HASAN GÜN Tekstil Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
NURSENA BÖLÜK Bilgisayar Mühendisliği (İÖ) KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
ZÜLEYHA SÜZEN Uluslararası İlişkiler (İÖ) EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
HASAN GÜRLER Makine Mühendisliği KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
PELİN DEMİR Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
NAZ İDİL ÇAKIR Hukuk Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
ARZUM İREM TÜGEN Sosyoloji GALATASARAY ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
AYSU SELEN TERZİOĞLU Biyomühendislik (İngilizce) MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
FEVZİYE HANDE SAV Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
EMRE BİLİR Elektrik-Elektronik Mühendisliği KIRKLARELİ ÜNİVERSİTESİ
ÖMER ARİF ERCAN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği (İngilizce) MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
ONUR BEHRİ Hemşirelik CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)
AYŞENUR ERDİM Kuyumculuk ve Takı Tasarımı DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
ERSAN BALCI Matematik Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
BİRGÜL AYDIN Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İÖ) GİRESUN ÜNİVERSİTESİ
AYBÜKE KÜÇÜKAKDAĞ Psikoloji DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
EYLÜL YILMAZ Sosyoloji (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
YİĞİT GÜNDOĞDU Mimarlık İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
BARTU ERBAŞ Elektrik-Elektronik Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
HAVVANUR ŞINIK İlköğretim Matematik Öğretmenliği KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
HAYRÜLNİSA YÜCE Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
GENCAY GENÇ Çevre Mühendisliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
DALYA ÇATAL Uluslararası İlişkiler EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
EMİRHAN BAŞARAN Hukuk Fakültesi (Ücretli) BEYKENT ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
AHMET OĞURLUK Hemşirelik ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
SERCAN KEŞKEKÇİOĞLU Hemşirelik ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
CANSU AHI İnşaat Mühendisliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
SENA SEVER Psikoloji (İngilizce) (%25 Burslu) ÖZYEĞİN ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
OKTAY KUM Makine Mühendisliği BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
BEYZA KIR Çevre Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
ÜMİT ŞENGÜLER Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (İÖ) SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
İBRAHİM BERKE AYGÜL Makine Mühendisliği (İÖ) KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
ZEYNEP ÇINAR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İÖ) ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
FURKAN BOZDEMİR Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
RAVZA İREM MEMİŞ Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
ASENA SİNEM ÖZER Hukuk Fakültesi (Tam Burslu) MEF ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
MELEK UZDİLLİ İnşaat Mühendisliği ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)
ALP BAYKALA Veteriner Fakültesi ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
HÜSEYİN HİLMİ ÇEBİ Makine Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
DOĞUKAN MERT YOLDAŞ İşletme (İngilizce) (UOLP-SUNY New Paltz) (Ücretli) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
BAYRAM YURDUSEVEN İnşaat Mühendisliği BURSA TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
HALE DURGUN Harita Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
SEVDA KÜÇÜKASLAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)
SEDA ÖZCAN Bilgisayar Mühendisliği (İngilizce) ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)
DEMET DEMİR Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)
MURAT SARIÇAM İşletme (İngilizce) (Tam Burslu) İSTANBUL AYDIN ÜNİVERSİTESİ
ELİF AKAY Hukuk Fakültesi (İÖ) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 08.11.2017 - Güncelleme: 08.11.2017 00:22 - Görüntülenme: 399
  Beğen | 0  kişi beğendi