T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
BALIKESİR / BANDIRMA - Bandırma Anadolu Lisesi

2013 - 2014 MEZUNLARIMIZ

2013 - 2014 MEZUNLARIMIZ

Ad Soyad Program Adı Üniversite Adı
YAKUPCAN BALDEMİR Mekatronik Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
ZEYNEP BARBAROS Mimarlık ABANT İZZET BAYSAL ÜNİVERSİTESİ (BOLU)
EMRE YAMAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği CELÂL BAYAR ÜNİVERSİTESİ (MANİSA)
HAKAN YÜKSEL ÖZYILDIZ Tıp Fakültesi (Ücretli) UFUK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
OZAN ŞAHİN Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği (İÖ) KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
DAMLA İNEÇ Sınıf Öğretmenliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
MERT SERT Enerji Sistemleri Mühendisliği KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
MERJAN BEYZA KOŞUCU Moleküler Biyoloji ve Genetik (İngilizce) BOĞAZİÇİ ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
BERFE BAYMAK Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
ŞUMEYT BAYRAM Makine Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
EGE ENGİNDENİZ Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu) PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
MİRAY YAZICI Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İÖ) ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
OĞUZHAN YALMAN Makine Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
SERENAY GÖKASLAN Hemşirelik (İÖ) SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
BETÜL SERT İşletme (İngilizce) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
FATMA KAYAAL Maliye (İÖ) ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
YILMAZ ORKUN KAHRAMAN İnşaat Mühendisliği BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
İMRAN ÖZÇAKIR Genetik ve Biyomühendislik (İngilizce) (%50 Burslu) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
BERKE YAYMACI İşletme (İngilizce) (UOLP-SUNY New Paltz) (Ücretli) İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ASLIHAN SUDE TAY İşletme (İngilizce) DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
BEYZA KURT Endüstri Mühendisliği (İÖ) SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
EGE YILDIZ Mimarlık (İngilizce) (%50 Burslu) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
AYŞENUR KÖSE Endüstri Mühendisliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
ALİ AK Mimarlık MİMAR SİNAN GÜZEL SANATLAR ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
CENGİZHAN TOKUÇ Kontrol ve Otomasyon Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
BUSE GÜROĞLU Gıda Mühendisliği (İngilizce) İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ENSTİTÜSÜ
BEYZA ÇAKAR Hukuk Fakültesi (Tam Burslu) GEDİZ ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
BEYZA NUR ÇELİK Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İngilizce) (Tam Burslu) MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
ÇİLEM BELLEYİCİ Biyomühendislik YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
CELALETTİN YILMAZ Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
TUANA KARAKURT Hemşirelik EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
AYCAN ÖZKAN Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
ŞEYMA NUR ASLANTEKİN Okul Öncesi Öğretmenliği (İÖ) AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)
CİHANGİR AHMET YAŞAR Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
SAHRA GÜNAL Psikoloji (İngilizce) (Tam Burslu) GİRNE AMERİKAN ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GİRNE)
YAĞMUR AKDEMİR Gıda Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
CANER ÖZER Tıp Fakültesi TRAKYA ÜNİVERSİTESİ (EDİRNE)
ALARA ERGİN Mütercim-Tercümanlık (İngilizce) İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
TUĞBA ÇETİN Hukuk Fakültesi KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
MERİÇ VURGUN İşletme EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
HİLAL TURFAN Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu) İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
ŞİRİN ELİF GEDİK Metalurji ve Malzeme Mühendisliği ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİVERSİTESİ
ZEYNEP BİGALI Sosyoloji ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
İREM UZUNÇAKIR Fen Bilgisi Öğretmenliği (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
NURSİMA DAYILAR Veteriner Fakültesi ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
OYLUM KASIM Tekstil Mühendisliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
OĞUZHAN BİLGE Endüstri Mühendisliği (İngilizce) YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
BÜŞRA TARI İlahiyat MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
FURKAN KILIÇ Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
NARTAN KOŞUCU Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İngilizce) ORTA DOĞU TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (ANKARA)
GÜRKAN GÜRLER Makine Mühendisliği KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
SILA YAMAN İnşaat Mühendisliği YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
NESLİHAN KAYGUSUZ Sınıf Öğretmenliği KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
CENGİZ EREN Bilgisayar Mühendisliği (İÖ) KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
ASLIHAN ARSLANHAN Hukuk (Ücretli) DOĞU AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (KKTC-GAZİMAĞUSA)
MURAT KESGİN Hukuk Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ
BERFİN KADRİYE CABULDAK Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi (İÖ) KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
İZLEM UYAR Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
MERTCAN SEVİNÇ Makine Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
CÜNEYDİ AYYILMAZ İnşaat Mühendisliği BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ
SEVİM KORKMAZ Matematik Öğretmenliği DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
LÜTFİYE ASLAN Psikoloji İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
BARIŞ KAYALAR İletişim Sanatları (Tam Burslu) İSTANBUL KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ
KERİM YILDIZ Hukuk Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ
EMRE GÖYENÇ Turizm İşletmeciliği (İÖ) ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
YALÇINALP PINAR Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
YAVUZ SELİM AĞAÇDİKEN Makine Mühendisliği (İÖ) SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (ISPARTA)
SENA NUR BOZKURT Ekonomi ve Finans (İngilizce) (Tam Burslu) PİRİ REİS ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
RAHMİ SERHAT DUMAN Metalurji ve Malzeme Mühendisliği SAKARYA ÜNİVERSİTESİ
KADER GÖKSOY Sınıf Öğretmenliği ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
SİMGE TURNA Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
İSMAİL TURAN Hemşirelik EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
KAYAHAN MUCAN Hukuk Fakültesi İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
DUYGU ÇAVUŞ Eczacılık Fakültesi ANADOLU ÜNİVERSİTESİ (ESKİŞEHİR)
BERKAY YILDIRIM Makine Mühendisliği AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ (ANTALYA)
BERİLŞAH KOCABIYIK Hukuk Fakültesi ANKARA ÜNİVERSİTESİ
SELAHATTİN CAN ÖKSÜZ Uluslararası İlişkiler (İngilizce) ADNAN MENDERES ÜNİVERSİTESİ (AYDIN)
DİLARA GİRGİN Peyzaj Mimarlığı İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
BURAK ÖZCAN Uçak Mühendisliği İSTANBUL TEKNİK ÜNİVERSİTESİ
SEYİT DEVRANLI Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ (TRABZON)
METEHAN İLTER Biyomedikal Mühendisliği (İngilizce) (Tam Burslu) İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ
HATİCE NUR ORGAN Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
YAREN NİSA ÖZTAY Elektrik-Elektronik Mühendisliği (İngilizce) İZMİR KATİP ÇELEBİ ÜNİVERSİTESİ
MUSTAFA YENİKAN Hukuk Fakültesi (Ücretli) MALTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
NEBAHİR NİLAY YELKENCİ Gıda Mühendisliği ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ
SENA ŞEREN İşletme İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ
FATMA NUR NARİN Hemşirelik EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
RUKİYE ŞEVİK Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık (İÖ) ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ (BURSA)
EZGİ MANDACI Endüstri Mühendisliği (İÖ) KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ
ZEYNEP CAN Radyo, Televizyon ve Sinema MARMARA ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
SERKAY YÜKSEL Bilgisayar Mühendisliği EGE ÜNİVERSİTESİ (İZMİR)
ŞEVAL SARIALTIN Biyomedikal Mühendisliği (İngilizce) (%50 Burslu) YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ (İSTANBUL)
Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 08.11.2017 - Güncelleme: 08.11.2017 01:03 - Görüntülenme: 243
  Beğen | 0  kişi beğendi